MIDDELBURG - Van vrijdag 1 augustus tot en met donderdag 7 augustus is het weer kermis in Middelburg. Tijdens de kermis staan ruim vijfendertig attracties op de Markt en Plein 1940.

Op de kermis staat voor iedereen wel wat. Enkele grote attracties dit jaar zijn De Booster, De Impact en Future Dance. Verder staan er weer kinderattracties en spelattracties zoals de grijpkranen. En natuurlijk verschillende snoep- en hapjeskramen.

Openingstijden

  • vrijdag 1 augustus van 13.00 - 24.00 uur;
  • zaterdag 2 augustus van 11.00 - 01.00 uur;
  • zondag 3 augustus van 13.00 - 23.00 uur, prikkelarme kermis van 13.00 - 15.30 uur;
  • maandag 4 augustus van 11.00 - 24.00 uur;
  • dinsdag 5 augustus van 11.00 - 24.00 uur;
  • woensdag 6 augustus van 11.00 - 24.00 uur;
  • donderdag 7 augustus van 11.00 - 24.00 uur.

Prikkelarme kermis

Op zondag 3 augustus is het van 13.00 tot 15.30 uur prikkelarme kermis. Licht en geluid zijn dan gedempt en veel attracties draaien dan minder heftig.

Een prikkelarme kermis staat open voor mensen met bijvoorbeeld autisme, epilepsie, een lichamelijke en/of geestelijke beperking. Zij kunnen door het harde geluid, de lichteffecten en de draaisnelheid van de attracties meestal niet op een normale kermis erbij zijn. Bij de prikkelarme kermis zijn al deze prikkels er niet of veel minder aanwezig. Tijdens deze kermis gelden de gewone prijzen.

Wat is er allemaal te doen op de kermis?

  1. Vuilnisbakkenspel
  2. Pop the Balloons
  3. Lucky cranes
  4. Lijntrek
  5. Draaimolen
  6. Spookhuis Thriller
  7. Energizer
  8. Gebakkraam
  9. Ballenfontein
  10. Jungle Safari glazen doolhof
  11. The Jungle Buggy's
  12. Voetbalspel
  13. Maximus
  14. Impact
  15. Future Dance
  16. Schuivenspel
  17. CandyPalace Snoep
  18. Mega Booster
  19. Fotoschietsalon
  20. Bussensport
  21. Skeeball
  22. Kamelenrace
  23. Pink-Date
  24. The Claw grijpautomaten
  25. Eendjes vangen
  26. VanGogh Photobooth
  27. Curly Chips
  28. IJs tuktuk + bubble tea
  29. Vietnamese hapjes
  30. Suikerspin
  31. Hoepla
  32. Churros + wafels
  33. Fun-plates
  34. Tea Cups
  35. Trampoline

Houd het gezellig

Tijdens de kermis houden we het gezellig en hebben we respect voor elkaar. We willen u nog even wijzen op de regels die bij dit evenement horen,

  • Neem geen fietsen, brommers, scooters of overige rijwielen mee op het evenemententerrein;
  • Alcoholhoudende dranken alleen toegestaan in horecazaken en op horecaterrassen;
  • Geen drugs op het terrein;
  • Afval hoort in de afvalbak;
  • Ordeverstoring en ongewenst gedrag, in welke vorm dan ook, wordt niet getolereerd en wordt tegen opgetreden;
  • Gevaarlijke voorwerpen als vuurwapens, messen en slag- stoot- of steekwapens zijn verboden;
  • Volg de aanwijzingen van beveiligingsmedewerkers en bevoegde ambtenaren direct op;
  • Overtreed u één van deze regels? Dan kan u direct van het terrein worden verwijderd. Ook kan u een verbod krijgen om op het evenemententerrein te komen.

Parkeerterrein Oude Veerseweg afgesloten

Van maandag 28 juli tot en met zondag 10 augustus is het niet toegestaan om op het parkeerterrein Oude Veerseweg te parkeren. In deze periode is dit de plek voor de kermiswoonwagens. Op deze dagen is de wegsleepregeling geldig.

Op het laadstation op het parkeerterrein Oude Veerseweg kan wel de hele periode de elektrische auto worden opgeladen.

Markten naar Damplein

Vanwege de kermis worden de zaterdagmarkt van 2 augustus en de warenmarkt van donderdag 7 augustus verplaatst naar het Damplein.